czwartek, 28 grudnia 2017

Pudełeczko na scrapuszko i czekoladę

Witam Was poświątecznie!
Chciałam dzisiaj pokazać ostatnią związaną tematycznie ze Świętami pracę. Jest to pudełko na notesik - scrapuszko i kwadratową czekoladę, np. Ritter. Pudełko i notes okleiłam papierami GP ze starej kolekcji Przesyłka ekspresowa. Kwiaty wycięłam wykrojnikiem Sizzix Tattered Poinsettia z czerwonych papierów wizytówkowych.  
Pudełko:



Scrapuszko:


I jeszcze komplecik razem:


wyzwania:

poniedziałek, 25 grudnia 2017

Kartki świąteczne - wykrojnikowe

Dzisiaj ostatnie świąteczne kartki - proste, stosunkowo płaskie, z wykrojnikami Świętą Rodziną i żłóbkiem w różnych odsłonach.
Radosnego Świętowania i słońca życzę, bo u mnie akurat wciąż szaro, buro i ponuro, niestety.







niedziela, 24 grudnia 2017

Życzenia

Wszystkim zaglądającym tu życzę spokojnych i radosnych Świąt!
Otulonych kolęd graniem, opromienionych blaskiem świec, spędzonych w miłej atmosferze, pełnych życzliwości.